W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy Jest to zarazem dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii. Tradycyjnie do modlitwy zapraszamy nauczycieli, ale także rodziców szczególnie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej oraz uczniów klasy 8 przygotowujących się do egzaminów. Przypominamy, że adoracja jest w ciszy.

W środę wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe o 17.30.

W czwartek wspomnienie św. Atanazego biskupa i doktora Kościoła.

W piątek 3 maja uroczystość NMP Królowej Polski. W tym dniu nie ma postu. Msze św. jak w niedzielę.

W tym tygodniu przypadają I-szy czwartek , piątek i I-sza sobota miesiąca. Spowiedź na I-szy piątek w czwartek od 16.00 i piątek przed Mszą św.

Objazd chorych będzie w czwartek i sobotę od godz. 8.00. Chorych prosimy zapisać w zakrystii.

W sobotę wspomnienie św. Floriana, męczennika

Rodzinom z I rejonu Biernej serdecznie dziękujemy za troskę o czystość naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień prosimy rodziny z II rej. Biernej

Dziękujemy również wszystkim, którzy podejmowali nocny dyżur przy naszym kościele. Bóg zapłać.

We wtorek 30 kwietnia wyrusza pielgrzymka z Hałcnowa do Łagiewnik.

Wszystkim parafianom i gościom na nadchodzący tydzień życzmy : Szczęść Boże.